Plungės ligoninėje pacientas nužudė pacientę. Tai pirmas nužudymas užregistruotas šalyje šiemet.
Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienio paryčiais, apie 5 val. Plungėje, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, ligoninės palatoje, 43 metų pacientas (gim. 1982 m.) sužalojo 85 metų pacientę.

Moteris mirė tą pačią dieną, 10 val. 35 min.
Įtariamasis uždarytas į areštinę.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bejėgiškos būklės žmogaus nužudymo, už tai gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.
Ingrida Steniulienė (ELTA)

Daugiau informacijos apie nelaimes ir kriminalinius nusikaltimus Lietuvoje – portale 112info.lt



