Antradienis, 25 birželio, 2024

Horoskopai gegužės 7 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Pinigus leiskite tik būdamas visiškai tikras, kad skiriate pelus nuo grūdų. Gera diena patikrinti savo pajamas ir išlaidas. Patarimų klausykite, bet spręskite pats. Šįvakar pasistenkite nepasirodyti egoistas.

- Reklama -

JAUTIS
Dieną pradėkite išmesdamas iš galvos dalykus, kurie jums nebesvarbūs. Esate pasiruošęs naujam gyvenimui. Nedvejodamas atsisakykite nebereikalingų daiktų – savo svarbiausią turtą nešiojatės ant pečių.

DVYNIAI
Daugiau dėmesio smulkmenoms! Nerūpestingumas gali atnešti nemažų nuostolių. Ne vietoje palikta brangi aparatūra gali būti sugadinta. Stenkitės laikytis visų taisyklių ir reikalavimų.

VĖŽYS
Šiandien būsite reikiamoje vietoje tinkamu metu, todėl pasiruoškite veikti. Labai svarbios gali pasirodyti jūsų asmeninės pažintys. Geri draugai turi puikią progą jums padėti.

LIŪTAS
Susikaupti trukdys menkiausia smulkmena – varvantis čiaupas, ne vietoje numestas daiktas. Išsiblaškymas – ne nusikaltimas, bet jūsų pasiteisinimai vargu ar bus kam įdomūs.

MERGELĖ
Šiandien būsite didesnis laisvamanis ir eretikas nei paprastai. Mėgaukitės nevaržoma laisve ir fantazijos polėkiu. Šįvakar leisite sau sulaužyti kai kuriuos tabu.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Veiksmų laisvė šiandien bus gerokai suvaržyta. Rinktis teks iš blogo ir blogesnio. Sprendimų atidėliojimas taip pat nieko gero neatneš. Jei tik galite, šįvakar geriau likite namie.

SKORPIONAS
Jums priešiškos jėgos gali atsiųsti iliuzijų ir įvairiausių klaidinančių ženklų, tad būkite budrus. Geriau šiandien praleisti viliojančią progą, nei gailiai raudoti rytoj. Gerai galvokite, ką kalbate ir darote.

ŠAULYS
Likimas jums žada, o apdovanoja kitus, ar ne? Tik neįsijauskite gailėtis savęs. Vis dar galite nuoširdžiai pasidžiaugti draugų sėkme ir kantriai laukti savo žvaigždžių valandos.

OŽIARAGIS
Jus mylintys žmonės šiandien aklai tikės jūsų žodžiais. Naudokitės šia galia tik geriems tikslams. Šįvakar gali tekti artimai bendrauti su garsiais ir turtingais žmonėmis. Būkite pasiruošęs.

VANDENIS
Pasikeitimai neišvengiami, tad ar verta pūsti prieš vėją? Nebūkite šiurkštus su bandančiais jūsų kantrybę – jie nežino, ką daro. Šįvakar pirmas įspūdis gali būti apgaulingas, tad stenkitės būti įžvalgesnis.

ŽUVYS
Šiandien galite sutikti ne vieną įdomų, originaliai mąstantį žmogų, bet nesivarginkite siekdamas suvokti jų logiką. Jūsiškė verta ne ką mažiau. Puiki diena bendroms diskusijoms ar kūrybiniams projektams.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Alytuje iš moters sąskaitos neteisėtai pasisavinta 6,3 tūkst. eurų

Alytuje trečiadienį iš moters sąskaitos neteisėtai pasisavinta 6,3 tūkst. eurų, pranešė policija. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 11 val. Alytuje moteriai (gim. 1944...

Veiksmingas lazerio procedūra odos grožiui ir sveikatai: grąžina jaunystę, naikina odos darinius

Lygus ir spindintis veidas be raukšlių, spuogų, raudonio, apgamų ir kitų odos darinių gali žvelgti ne tik iš žurnalo viršelio. Platų procedūrų spektrą apimantis...

Dar žiemai neprasidėjus – draudikai jau išmokėjo tūkstantinę sumą už patirtas traumas

Lietuvą jau nuo lapkričio vidurio aplankė žiemiški orai, gatvėse nestinga sniego bei ledo. Kai lyja ir vėl pašąla, susidaro ledukas, kuris atneša nemažai nuostolių...

Per gaisrą Kupiškio rajone žuvo trys žmonės

Antradienio vakarą Kupiškio rajone esančiame mediniame name kilus gaisrui, žuvo trys žmonės. Gaisras Miliūnų kaimo mediniame name kilo 21 val. 20 min., jo metu žuvo...

Horoskopas sausio 10 dienai

AVINASDėl to, kad šiandien esate prastos nuotaikos, visai nereiškia, kad galite į viską žiūrėti atsainiai. Ką privalote padaryti, tą privalote, kad ir kaip būtumėt nusiteikęs. Veikite lėtai ir atsargiai, daugiau laiko praleiskite vienas, jokiu...

Mokslininkai nustatė, kas lemia tėvų pasirinkimą, renkantis darželį

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) mokslininkai pristatė inovatyvią apklausomis surinktų duomenų apdorojimo metodiką, pritaikė ją siekdami nustatyti svarbiausius kriterijus, lemiančius valstybinio darželio pasirinkimą Vilniaus mieste. Vaikų ugdymas – itin svarbus veiksnys, kuriuo rūpinasi ne...

Rekomenduojame

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS